Genius NX-6500 – energooszczędna mysz bezprzewodowa

energooszczędna mysz bezprzewodowa Genius NX-6500

Akcesoria bezprzewodowe są niezwykle wygodne. Posiadają jednak dość kłopotliwą wadę – są zmuszone korzystać z energii pochodzącej z baterii, których żywotność nie jest najwyższa. Nie raz zdarzyło się nam, że bateria takiego urządzenia padała w najmniej sprzyjającym momencie a zapasowy zestaw akumulatorów był dopiero melodią przyszłości. Na szczęście, firma Genius wychodzi naprzeciw temu problemowi…

Chodzi o bezprzewodową mysz Genius NX-6500 – idealną dla użytkowników notebooków. Oczywiście, nic nie stoi na przeszkodzie by korzystać z niej w komputerze stacjonarnym. Jej podstawowym atutem mam być energooszczędność. Dzięki odpowiedniej strategii zużycia prądu, mysz może pracować nawet pół roku bez dodatkowego ładowania!

Co więcej, jest ona bardzo wygodna. Dobrze wyprofilowana, idealnie leży w dłoni. Przeciętny użytkownik byłby z niej bardzo zadowolony. Zwłaszcza, że jej wygląd jest również niezwykle ciekawy – stalowy kolory z ciekawym wzornictwem. Co ważniejsze, zasięg tej myszy to aż 10 metrów, więc będziemy mogli swobodnie operować nią z drugiego końca pokoju.