Laptopy firmy Asus

Asus Zenbook UX305

Laptopy czy Notebooki są w dzisiejszych czasach rzeczą bez której ciężko byłoby nam funkcjonować w życiu codziennym. Są nieodzownym elementem naszej pracy, a także dzięki niemu załatwiamy wiele spraw nie wychodząc z domu. Takie rzeczy jak zakupy ubrań czy przeróżnych akcesoriów do telefonów czy samochodów, a także wyposażenie wnętrza domów, większość osób najpierw jeśli nie kupuje to na pewno sprawdza te rzeczy na aukcjach internetowych za pomocą laptopa czy tabletu. Wykorzystujemy je także żeby zapłacić rachunki czy uregulować inne opłaty. Stały się tak nieodzowną częścią naszego życia, że gdyby zabrano je nam na jeden dzień czulibyśmy się jakby ktoś nam uciął rękę.

Firma Asus wprowadza akurat na rynek laptopy z serii ZenBook które oprócz wyrafinowanego wyglądu i smukłej sylwetki cechuje się tym, że możemy w nim obrócić ekran o 360 stopni., dzięki czemu staję się wtedy poręcznym tabletem. Używa procesora Intel, a bateria starcza na 12 godzin pracy bez ładowania. Obudowa ma zaledwie 13,9 mm a ekran przekątną o wielkości 13,3 cala. Ekran ten jest oczywiście dotykowy i niezwykle ostry, a filmy bądź seriale na nim oglądane będą w wyśmienitej jakości. Dzięki swojej mobilności doskonale nadaję się do podróżowania, można powiedzieć, że jest do tego stworzony. Posiada też on najnowszy moduł Wi-Fi, który potrafi być trzy razy szybszy niż starsze generacje, a do tego ma mocniejszy i stabilniejszy sygnał.

Dla graczy za to mamy serie laptopów ROG, które dzięki najlepszym „bebechom” takimi jak procesor z serii i7 szóstej generacji i dedykowanej grafice NVIDIA GTX sprosta każdym wymaganiom i będzie niezawodny na długie lata. Jest to seria inspirowana myśliwcami dzięki czemu mają niepowtarzalny styl jaki nie znajdziecie w żadnym innym laptopie. Przy kupnie możemy wybrać czy chcemy obudowę z aluminium lub tworzywa. Laptopy te posiadają także nowy port USB typu C, który jest dwustronny dzięki czemu nie będziemy się musieli martwić właściwym podłączeniem pendriva czy kabla do telefonu.